....jako symbol spolupráce v regionu

....dostupnost a kvalita bez kompromisů


Inovační firmou Zlínského kraje se stala uherskobrodská zbrojovka

Datum: (23.06.2014)

 Do třetího ročníku soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2012 se přihlásilo více než 20 společností. Všechny přihlášky hodnotili odborníci. „Posuzovali především přidanou hodnotu inovací a to, jak zavedení nových technologií či nabídka nového výrobku nebo služby zvýšila konkurenceschopnost dané společnosti,“ uvedla za pořadatele Daniela Sobieská. Pořadatelem soutěže je prostřednictvím Technologického inovačního centra Zlínský kraj.

„Rozvoj regionu není možný bez rozvoje místních firem. V současné době, kdy se světová ekonomika potýká s  krizí, to platí dvojnásob. Jsem rád, že v našem kraji máme firmy, které investují, inovují a posilují tak svoji stabilitu a dávají lidem práci. Tato soutěž je mimo jiné poděkováním za jejich aktivity,“ uvedl hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák.

Nejvyšší ocenění zaslouženě získala Česká zbrojovka. Jednomu z nejvýznamnějších zaměstnavatelů ve Zlínském kraji se podařilo díky inovovanému sortimentu zbraní meziročně zvýšit tržby i zisk o 20 až 30 procent, navíc při snížení výrobních nákladů.

Čestné uznání si z třetího ročníku krajské soutěže odnáší vizovická společnost Koma Modular Construction, která se zabývá výrobou obytných a sanitárních kontejnerů a výstavbou objektů z prostorových modulů. Firma realizovala jak inovace produktů, tak i výrobních procesů. Výsledkem je mimo jiné naprosto ojedinělý nízkoenergetický kontejner s možností rekuperace. Inovací výrobních procesů se pak podařilo hlavně zvýšit produktivitu práce.

Výrazným způsobem do inovací investoval rovněž vsetínský výrobce roznětných systémů Austin Detonator. Firma takřka tři roky pracovala na unikátním produktu ekologické řady rozbušek, které neobsahují těžké kovy. Tyto rozbušky, které na globálním trhu dosud chybějí, budou pro celý svět vyráběny výhradně v České republice. Podnik, který dává práci více než 750 lidem, si od nového produktu slibuje nárůst tržeb až o 25 procent během tří let. Důležitý je i aspekt ochrany životního prostředí. Od hodnotitelů soutěže proto firma rovněž získala čestné uznání.

Zpracoval: Daniel Vaněk

22. 5. 2012

Další informace:
Sýkorová Dvorníková Gabriela
tisková mluvčí

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
Stiskni pro hledání

Akcionáři:


             Město Slavičín
---------------------------------------
REAL INT. s.r.o.
---------------------------------------
OMNIQA a.s.
---------------------------------------
Obec Lipová
---------------------------------------
Obec Vlachovice
---------------------------------------
Obec Petrůvka
---------------------------------------
Obec Rudimov
---------------------------------------
Obec Šanov
---------------------------------------
Obec Hostětín
 
 
 
Levný digitální tisk Levný digitální tisk

Můžete využít našich služeb v oblasti digitálního tisku do rozměru A3. Dále nabízíme digitální velkoformátový tisk černobílý i barevný - tisk plakátů nebo výkresů. Vše za velmi příznivé ceny.

Inovační firmou Zlínského kraje se stala uherskobrodská zbrojovka

Inovační firmou roku 2012 se stala Česká zbrojovka, a.s. Titul získala uherskobrodská společnost za rozsáhlou inovaci sortimentu. Čestná uznání pak obdržely společnosti Koma Modular Construction, s.r.o. z Vizovic a Austin Detonator, s.r.o. ze Vsetína. Slavností vyhlášení soutěže, jejímž cílem je ocenit firmy z regionu, kterým se díky inovacím podařilo výrazným způsobem rozvinout své podnikání, se uskutečnilo 22. května v prostorách Pod-nikatelského inovačního centra v areálu Svitu.

Telefonní služby OptiPhone opět snižují ceny

OptiPHONE po třech měsících opět snižuje ceny!

Inovační firma Zlínského kraje 2012: Zvyšte image svojí firmy a získejte zákazníky

Zlínský kraj – Podařilo se vám v loňském roce zavést takové inovace, které výrazně přispěly k rozvoji vašeho podnikání. Odlišujete se tím od konkurence? Pochlubte se svým úspěchem v soutěži Inovační firma Zlínského kraje. Případné ocenění a zajištěná publicita zvýší vaši image a pomůže vám najít nové zákazníky.

Archiv novinek

 
Přehled kontaktů:

Tel.: 737 129 984
Email:
Web: RCK Slavičín
© RCK Slavičín

Zpravodaj:
Odeslat

Zadejte svůj email budeme Vás informovat o novinkách, výhodných akcích a slevách. Registrace je zdarma a lze ji kdykoli zrušit.

Autor webu:

Webdesign studio TAOX je také autorem webů

Internetové obchody, e-shopy. Reklamní agentura specializovaná na prostředí internetu a medií.

Více referencí naleznete samozřejmě na webu TAOX - webdesign, webmarketing.